مد و زیبایی

آموزش آرایش اسموکی

آرایش دودی یکی از جشن ترین ترفندهای آرایش است که زیبایی و جذابیت خاصی دارد. با بنوان همراه باشید تا این آموزش جذاب آرایش را با هم تماشا کنید.

آموزش آرایش اسموکی

برای ایجاد ظاهری دودی، ابتدا یک پرایمر بزنید تا آرایش خود را در برابر لکه ها، چه در روز و چه در شب، محافظت کند. با این تنظیمات، شما باید یک پایه و اساس مناسب بسازید. برای این آرایش بهتر است از کرم پودر با پوشش بالاتر استفاده کنید. می توانید از هر نوع کانسیلری استفاده کنید. سپس کمی پودر سفت کننده زیر چشم بزنید. در نتیجه کانسیلر باقی می ماند و سفت می شود. سپس باید از پنکیک در تمام صورت خود استفاده کنید تا مطمئن شوید که فونداسیون و فونداسیون شما تا پایان شب تغییر نمی کند. حالا نوبت رویه است. سپس کمی کانتور روی صورت اعمال کنید. زیاد روی صورت نمالید. زیرا این آرایش شگفت انگیز است و نیازی به کانتورینگ ندارد.

سپس کمی رنگ نارنجی را روی گونه ها بزنید. استفاده از رنگ هایی که رنگ پوست شما را تکمیل می کنند بسیار مهم است. استفاده از کرم هایی که بو می دهند خوب نیست

حالا نوبت رنگ آمیزی است و همچنین می توانید هایلایتر را روی گونه ها، بینی و پشت لب ها بزنید. مرحله بعدی آماده سازی ابرو است. فقط باید ابروها را با سایه یا مداد بکشید. ابروهای خود را با دقت و با دقت پر کنید، سپس از کرم ابرو برای ثابت نگه داشتن آنها استفاده کنید. استفاده از ژل ابرو بسیار مهم است. زیرا ابروها می توانند در طول روز ترکیب و رنگ شوند. برای این طرح باید یک سایه تیره روی درب بزنید تا خیلی تیره شود. این سایه نباید خیلی از چین فاصله داشته باشد

مرتبط  این عطرها مخصوص فصل تابستان هستند

می توانید از مداد استفاده کنید و آن را از روی چین لک کنید، این سایه را کمی زیر چشم بزنید و به لکه زدن ادامه دهید.

بعد از این مرحله نوبت به رنگ آمیزی درب ها می رسد. همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید، دور چشم را بکشید و سپس یک سایه قهوه ای مایل به قرمز روی چین قرار دهید. این سایه ترکیبی از سایه های تیره است.

بهتر است برای محافظت از صورت خود در برابر آلودگی، روی گونه های خود کاغذ بگذارید.

از آنجایی که این آرایش طبیعی است، باید از سایه قرمز روشن استفاده کنید و آن را روی چشمان خود بزنید. حالا از همان سایه زیر چشم استفاده کنید. پس از انجام این اعمال، اطراف چشم را با یک برس کوچک تمیز کنید. .

یکی از مهم ترین قسمت های آرایش، زیبایی لب ها است. برای حفظ فرم لب ها و جلوگیری از چین و چروک از خط لب استفاده کنید. سپس رژ لب مورد علاقه خود را بزنید و آرایش خود را کامل کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا