مد و زیبایی

افراد شکم‌دار، این مانتوها را بپوشند!

لباس های شیک برای خانم های سایز بزرگ یکی از کاربردی ترین چیزهایی است که به شما می دهیم. اگر لباس مناسب ندارید نگران نباشید، حتی اگر اضافه وزن دارید، می توانید زیبا و زیبا به نظر برسید. ایمیل بنوان را به صورت آنلاین دنبال کنید.

مانتوهای مناسب خانم های شکم دار

خانم های شکمی که می خواهند لباس های خوش فرم و شیک بپوشند می توانند از راه حل های زیر استفاده کنند:

  • کاپشن های مناسب برای خانم های شکم دار مانند انتخاب کت های پررنگ: کت هایی که روی شکم محکم و آزاد باشند، ضمن ایجاد راحتی و سهولت حرکت، به پنهان شدن قسمت شکم کمک می کنند.
  • از آستین های خیلی گشاد خودداری کنید. آستین های بسیار گشاد و بزرگ توجه بیش از حد به معده را جلب می کند. برای دستگیره ها، دسته های معمولی را توصیه می کنیم که اندازه مناسبی دارند، نه خیلی بزرگ و نه خیلی ضخیم.
  • این لباس برای خانم های بارداری که این مدل را دوست دارند مناسب است. برای کمربندها و سایر جزئیات، الگوها و طرح هایی را انتخاب کنید که توجه را از شکم و سایر قسمت های بدن جلب می کند. الگوهای عمودی، گرادیان یا هندسی انتخاب های خوبی هستند.
  • از سجاف های باریک خودداری کنید: کت های باریک و لبه دار شکم شما را برافراشته می کند. برای داشتن ظاهری آرام و مدرن، بهتر است لبه های آزاد و خوب را انتخاب کنید.

  • استفاده از رنگ و جزئیات جانبی: با استفاده از رنگ مناسب و جزئیات جانبی مانند جیب، زیپ یا دکمه، می توانید توجه را از معده به سایر قسمت های بدن جلب کنید. بهتر است از رنگ های تیره تر و طرح های کوچکتر استفاده کنید.
  • استفاده از پارچه مناسب: بهترین گزینه این است که پارچه ای را انتخاب کنید که به طور طبیعی به بدن برسد و قسمت های شکم را جمع نکند. از پارچه های نرم و روان مانند ابریشم، خراطین یا کتان استفاده کنید.
  • از برش مناسب استفاده کنید: شکل برش پیراهن می تواند فرم بدن را نیز متعادل کند. تکه های آب نبات، چین دار یا تکه های بلند پشت لباس می تواند به کمتر دیده شدن معده کمک کند.
  • لباس زیر مناسب: انتخاب لباس زیر مناسب می تواند تاثیر زیادی بر روی شکم شما داشته باشد. پوشیدن لباس زیر بند دار باعث می شود شکم شما کمتر دیده شود و شما را راحت تر کند.
  • لباس های سایز مناسب: پوشیدن لباس های سایز مناسب و مناسب شما بسیار مهم است، زیرا لباس های بزرگ بیشتر توجه را به سمت شکم جلب می کند. پس از اندازه گیری صحیح بدن، لباس مناسب و مناسب انتخاب کنید.
مرتبط  طراوت و زیبایی پوست با ماسک شیر

در نهایت برای شیک و مناسب بودن آن بهتر است سلیقه و استایل شخصی خود را در اولویت قرار دهید. انتخاب کت‌هایی که با شخصیت و نیازهای شما مطابقت دارند، می‌توانند هنگام پوشیدن آن‌ها اعتماد به نفس و راحتی به شما بدهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا