مد و زیبایی

خوش رنگ کردن لب در خانه

استفاده از رنگ لب در خانه به شما این امکان را می دهد که برای همیشه لب هایی زیبا داشته باشید. با مجله اینترنتی دلتا در ارتباط باشید و با راهکارهای ساده لب های زیبا بسازید.

خوش رنگ کردن لب در خانه

در زیر داروهای خانگی برای رنگ طبیعی لب آورده شده است. رنگ لب نمک و شکر در خانه: 1 قاشق چایخوری نمک و 1 قاشق چایخوری شکر را مخلوط کرده و روی لب ها بمالید. می توانید بعد از چند دقیقه آن را بشویید این روش لب های شما را درخشان و زیبا می کند
رنگ لب خانگی با عصاره لیمو: می توانید عصاره لیمو را روی لب های خود بمالید. رنگ لب خود را روشن و طبیعی کنید
رنگ لب در خانه با عسل و شکر: می توانید مقدار کمی عسل را با مقدار کمی شکر مخلوط کرده و به لب های خود بمالید. می توانید بعد از چند دقیقه آن را بشویید این روش لب های شما را نرم و براق می کند پودر دارچین را در خانه روی لب های خود بمالید: 1 قاشق چای خوری پودر دارچین را با 1 قاشق چای خوری آب مخلوط کرده و روی لب های خود بمالید. دارچین به لب های شما رنگ طبیعی و گرم می دهد.

|

عصاره چغندر: می توانید مقداری روغن چغندر را روی لب های خود بمالید. لب ها را زیبا و درخشان می کند.

عینک آلوئه ورا: می توانید لب های خود را با روغن آلوئه ورا ماساژ دهید. این روغن لب ها را تغذیه و نرم می کند و رنگ طبیعی را تقویت می کند.

مرتبط  آیا بوتاکس زیر بغل روشی موثر برای درمان عرق است؟

همچنین به یاد داشته باشید که رنگ کردن لب ها با مواد طبیعی ممکن است ماندگاری بیشتری نسبت به استفاده از محصولات آرایشی نداشته باشد. بهداشت تجاری را رعایت کنید. . اگر می خواهید برای مدت طولانی رنگ خاصی برای لب های خود داشته باشید، بهتر است از لوازم آرایشی طبیعی یا غیر طبیعی استفاده کنید که ماندگاری طولانی مدت روی لب ها داشته باشد.

لطفا قبل از استفاده به این نکته توجه کنید. یا آن روش، لازم است شما را بررسی کنید. در صورت بروز تحریک یا سوزش، حساسیت پوست را آزمایش کنید و مصرف را قطع کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا