روانشناسی

آیا بیدار شدن با صدای زنگ، برای بدن ضرر دارد؟

در ابتدا این بهبودی ممکن است کمی دیوانه کننده باشد و شما 10 ساعت در شب بخوابید، اما پس از مدتی این زمان کاهش می یابد. مجله آنلاین بنوان را دنبال کنید تا در مورد خطرات ساعت زنگ دار بیشتر بدانید.

ضررهای زنگ هشدار برای بدن

به یاد داشته باشید که جبران کمبود خواب نیز به زمان و انرژی و همچنین کیفیت خواب نیاز دارد. باید به خاطر داشت که خواب عمیق برای جبران تا حدی کمبود خواب ضروری است. به نظر می رسد در خواب عمیق، مغز تجدید و ترمیم می شود. وقتی افراد بیشتر می خوابند، مغز به همان میزان زمان برای بازیابی و بازسازی می یابد. اگر فرد بدهی خواب را در مغز اصلاح کند و میزان خوابش را افزایش دهد، به تدریج به روال صحیح و زمان خواب مناسب دست خواهد یافت. محققان بر این باورند که ژن ها نقش مهمی در تعیین الگوی خواب افراد و تفاوت های فردی دارند. میزان خواب افراد مختلف به اطلاعات مربوط به ژنتیک افراد مربوط می شود. نکته مهم این است که طبق این نظریه، شما نمی توانید خود را آموزش دهید که کمتر بخوابید زیرا میزان خواب مورد نیاز بدن شما به ژنتیک شما بستگی دارد، بنابراین با کم خوابی خود را فریب خواهید داد. >

یک تحقیق علمی

طبق تحقیقات علمی، هر چه بیشتر خسته باشید، کمتر احساس می کنید. به یاد داشته باشید که خواب کافی باعث می شود احساس بهتری نسبت به خود و زندگی تان داشته باشید. همچنین به یاد داشته باشید که با مصرف برخی مواد مانند کافئین می توانید هوشیار باشید، اما مطمئن باشید که عملکرد فیزیکی و ذهنی شما کاهش می یابد. بدهی خواب خود را بپردازید تا ابرانسان شوید. خواب کافی توانایی های جسمی و ذهنی شما را بهبود می بخشد. اختلالات خواب تاثیر مستقیمی بر زندگی افراد دارد، بنابراین آن را جدی بگیرید و در صورت بروز هر گونه مشکل با یک متخصص صحبت کنید.

مرتبط  چرا افراد در خواب صحبت می‌کنند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا