روانشناسی

این دو نفر هرگز زوج خوبی برای هم نیستند!

اگرچه عشق می‌تواند بسیار لطیف، زیبا و شادی‌آور باشد، اما می‌تواند آزاردهنده باشد و با احساسات بازی کند. در این مقاله از مجله اینترنتی بنوان به ویژگی های زوج های ناسازگار می پردازیم.

ویژگی های زوج های نامناسب

دانستن و یادگیری روابطی که برای ازدواج مناسب نیستند، برای انتخاب شریک عاطفی بهتر بسیار مرتبط است.

کنترل کننده بودن

مرز باریکی بین مراقبت و مالکیت وجود دارد اگر دوستان یا خانواده را بدون دلیل قضاوت کنید یا از همه انتقاد کنید و سعی کنید یکدیگر را منفی فکر کنید، کنترل را در دست دارید. به یاد داشته باشید که هیچ یک از شما نباید دیگری را مجبور به دوری از خانواده یا دوستان کنید

خراب کردن اهداف طرف مقابل از ویژگی های زوج های نامناسب

داشتن هدف در زندگی بسیار مهم است. آدم بی زبان فردی است که به زندگی علاقه و امید ندارد. اگر می خواهید یک رابطه طولانی و موفق داشته باشید، باید کسی را پیدا کنید که در رسیدن به اهدافتان تردیدی نداشته باشد و به شما کمک کند تا به رویاهایتان برسید. شما همچنین باید به اهداف شریک زندگی خود اهمیت دهید، در غیر این صورت رابطه هرگز پایان نخواهد یافت. حتی اگر تا آخر عمر با هم زندگی کنید، رویاهایتان را از دست خواهید داد، پس برای داشتن یک رابطه عاطفی خوب، 5 نشانه که شریک زندگیتان شما را دوست ندارد + تماشای فیلم بخوانید.

مرتبط  این کار شما را از چشم همسرتان می‌اندازد

ابراز علاقه افراطی

یک رابطه طولانی مدت مستلزم ابراز و پذیرش عشق است. اما کلماتی که برای ابراز عشق خود استفاده می کنید بسیار مهم هستند. اگر شما یا شریک زندگی تان نمی توانید زندگی من را بدون شما تصور کنید، اگر از هم جدا شویم خودم را می کشم، یا زندگی من بدون شما معنایی ندارد، پس رابطه شما کاملا سمی است. محبت بیش از حد، به خصوص در ابتدای یک رابطه، می تواند نشانه وجود یک فرد وسواسی و کنترل کننده در زندگی شما باشد.

دادن احساس گناه به یکدیگر از ویژگی های زوج های نامناسب

اگر همسرتان همیشه نسبت به شما احساس گناه می کند و شما را متهم می کند که وقت ندارید برای دیدن، او شریک مناسبی برای شما نیست. هر دوی شما اولویت هایی دارید و گاهی اوقات سخت است که از یکدیگر فاصله بگیرید یا همدیگر را نبینید، اما این دلیل نمی شود که یکدیگر را احساس گناه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا