دکوراسیون داخلی

حیات‌خلوت خانه‌تان را دلچسب و جذاب کنید

تراس حیاط کوچکی است با گل ها و گیاهان مختلف که در زیر نور گرم و ملایم آفتاب پوست را قلقلک می دهند. مقاله این مکان فوق العاده را در مجله اینترنتی بنوان بخوانید.

پاسیو چیست؟

تراس قسمتی از خانه است که به عنوان باغچه یا گلخانه کوچک در داخل خانه استفاده می شود. برخی از خانه ها به ویژه خانه های شهری دارای حریم خصوصی دلپذیری در گوشه ای دلپذیر از ساختمان هستند که فضای آرامش بخشی را برای اعضای خانواده فراهم می کند. نوخان معنای اصلی کلمه فرانسوی پاسیو است و بسیاری را به فکر فرو برد. ایده ایجاد چنین فضایی در خانه به غربی ها برمی گردد و این یک طرح دکوراتیو غربی است. خطا اینجاست این کلمه خود فرانسوی است و از کلمه قدیمی padio آمده است.

ایرانیان باستان محل خانه ها و کاخ های خود را می دیدند که می توان گیاهان خاصی را در آن کاشت و از فضای سبز آنها استفاده کرد.. . معمولاً این مکان به جای باغ اصلی خانه بود و به آن باغ کوچک می گفتند که معمولاً در قسمتی از خانه که تاریک تر از هر جای دیگری بود قرار می دادند تا نور کافی در قسمت های خانه وجود داشته باشد. . در خانه. خانه پنجره ندارد، آنها می توانستند از نسیم ملایم این حیاط استفاده کنند، استراحت کنند، غذا بخورند و اوقاتی با کیفیت را در کنار خانواده سپری کنند. داخل ساختمان پاسیو یا گلخانه ای وجود دارد که محیطی دلپذیر را ایجاد می کند.

برای کسانی که به پرورش گل و گیاه علاقه دارند، چنین منطقه ای می تواند مکانی فوق العاده برای نگهداری و پرورش انواع گیاهان آپارتمانی باشد. این طرح می تواند نور و گرمای کافی را برای گل های تزئینی و گیاهان آفتاب دوست فراهم کند. تریپل در ویلا به معنای یک تراس کوچک با دسترسی به نور طبیعی از بیرون است. این قسمت به نوعی با فضای داخلی اصلی ویلا مرتبط است. او می تواند از مبلمان چوبی و حصیری برای زیباتر شدن زندگی شخصی خود استفاده کند. در صورت استفاده از گیاهان سبز، طراحی این ناحیه زیباتر به نظر می رسد. ساخت چنین زمینی برای ساخت خانه یا ویلا باید مطابق با کد ساختمانی هر منطقه انجام شود. اگر ویلای نوساز دارید و می خواهید باغ اضافه کنید، با برنامه ریزان مشورت کنید.

مرتبط  با مواد دور ریختنی گلدان زیبا بسازید +ویدیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا