دانستنی

روش‌های تمیز کردن کاشی

کاشی ها یکی از مکان هایی هستند که کثیفی و کثیفی زیادی را جمع کرده و کثیفی را نشان می دهند. تمیز کردن کاشی را می توان با استفاده از مراحل زیر به طور موثر انجام داد.

روش‌های تمیز کردن کاشی

محل را آماده کنید: با استفاده از جارو، جاروبرقی یا جاروبرقی، هرگونه زباله، کثیفی یا گرد و غبار را از سطح کاشی ها پاک کنید.

محلول تمیزکننده درست کنید: آب گرم یا پاک کننده مخصوص کاشی را با یک شوینده ملایم مخلوط کنید. از استفاده از مواد شیمیایی خشن یا پاک کننده های ساینده که می توانند به کاشی آسیب برسانند، خودداری کنید.

تست نقطه ای: قبل از استفاده از محلول تمیزکننده در کل سطح کاشی، یک آزمایش نقطه ای را روی یک منطقه کوچک و نامشخص انجام دهید. این کار را انجام دهید تا مطمئن شوید که تغییر نمی‌کند یا آسیبی به آن وارد نمی‌شود.

از محلول تمیزکننده استفاده کنید: کاشی‌ها را با یک اسفنج، پارچه نرم یا پارچه تمیز پاک کنید تا محلول تمیزکننده را روی کاشی‌ها بمالید. قبل از شستشوی محلول، ناحیه کوچکی را درمان کنید تا محلول خشک نشود. با حرکت دایره ای بشویید. به مناطقی که دارای لکه، کثیفی یا کپک هستند توجه ویژه ای داشته باشید.

خطوط دوغاب را تمیز کنید: اگر خطوط دوغاب بین کاشی ها کثیف یا تغییر رنگ داده است، آنها را با پاک کننده دوغاب و برس گروت تمیز کنید. از دوغاب استفاده کنید یا می توانید خمیری از جوش شیرین و آب درست کنید، آن را روی خط دوغاب بمالید و به آرامی بشویید.

مرتبط  اجداد ما چطور با اضطراب خود مواجه می‌شدند؟

به طور کامل آبکشی کنید: پس از شستن کاشی ها و برای تمیز کردن کاشی ها، کل محل را با آب بشویید. . شستشو کاملاً بشویید تا محلول تمیزکننده و باقیمانده آن از بین برود.

کاشی ها را خشک کنید: کاشی ها را با یک حوله تمیز پاک کنید یا بگذارید خشک شوند. این کار به جلوگیری از لکه ها یا لکه های آب کمک می کند مطالعه توصیه شده: برای نکات بیشتر در خانه، نحوه پاک کردن لکه شکلات را از روی لباس و فرش بخوانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا