روانشناسی

هرگز این دروغ‌ها را به همسرتان نگویید

در رابطه زناشویی دروغ های ممنوعه ای وجود دارد که اگر آنها را بگویید فقط یک قدم با تباهی زندگی خود فاصله دارید. بهتر است دروغ را بدانید تا بتوانید قبل از اینکه زندگیتان از هم بپاشد آن را درست کنید. برای دریافت آنلاین خبرنامه بنوان ثبت نام کنید.

دروغ‌های ممنوعه در روابط زناشویی

دروغ گفتن در همه فرهنگ ها اشتباه و ممنوع است و می تواند کسی را به دروغگو بودن مشکوک کند زیرا فردی که دائماً دروغ می گوید حرف دیگران را باور نمی کند.

رفت و آمد با خانواده همسر

وقتی تصمیم به تشکیل خانواده می گیرید، باید ریشه های خود را رها کنید و سعی کنید زندگی دور از خانواده خود را بسازید. اگر بتوانید این کار را انجام دهید و حرکات خود را کنترل کنید، زندگی شما بهتر خواهد شد. شوهر شما در مورد قدردانی از خانواده شما دروغ نمی گوید زیرا ملاقات های شما منظم و منظم خواهد بود و مزاحمتی برای او ایجاد نمی کند.

عشق به ورزش از دروغ‌های ممنوعه در روابط زناشویی

یکی از دروغ های حرام ازدواج که از روز اول ازدواج گفته می شود، عشق بازی است. غالباً یکی از طرفین طوری صحبت می کند که متفاوت از طرف مقابل به نظر برسد. بهتر است زمان بیشتری را صرف شناخت یکدیگر و علایقشان کنید. اگر بتوانید این کار را انجام دهید، می توانید زندگی بهتری به دور از دروغ داشته باشید. برای داشتن یک رابطه عاطفی خوب، از چیزهایی دیدن کنید که زنان را عاشق و دیوانه می کند.

مرتبط  از این خصوصیت همسرتان آسان نگذرید

دلخور نشدن

ابراز احساسات و تظاهر به اینکه دیگران برای شما متاسف نیستند اشتباه است. اگر شوهرتان چاق است و با او صحبت می کنید، خوب است بدانید که او غمگین نیست. این یکی از رایج ترین دروغ هاست.

جمله حق با تو است از دروغ‌های ممنوعه در روابط زناشویی

یکی دیگر از دروغ های رایج بین همسران این است که یکدیگر را تایید می کنند. در واقع این مشکل در افرادی رخ می دهد که از اشتباه خود آگاه نیستند و پس از یک بحث طولانی نمی خواهند به آن اعتراف کنند و از طرفی زن از مشاجره خسته شده و می خواهد کار را با سرعت بیشتری به پایان برساند و این دلیل. او صحبت می کند. بحث با این جمله تمام می شود.

اهمیت نداشتن پول

امروزه پول یکی از مهمترین چیزهاست و مردم فکر می کنند برای داشتن یک زندگی خوب به پول نیاز دارید. اگر همسرتان به شما می گوید پول مهم نیست، دروغ می گوید، چون پول داشتن مهم است، شاید پول نباشد. در حالت ایده آل، همه می خواهند به موفقیت و آزادی مالی دست یابند.

دوست داشتن بدون تغییر از دروغ‌های ممنوعه در روابط زناشویی

یکی از دروغ هایی که هم زن و هم مرد می گویند این است که من تو را همان طور که هستی دوست دارم و هیچ چیز تغییر نخواهد کرد. این دروغ بسیار آشکار است زیرا افراد دوست دارند همسرشان تغییرات مثبت و مهمی را در زندگی آن فرد تجربه کند. و اگر کسی به شما بگوید که نمی‌خواهد تغییری ایجاد کند؟ آنها به احتمال زیاد هم در بیرون و هم در داخل دروغ می گویند.

مرتبط  هرگز این موارد را به فرد مضطرب نگویید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا