دکوراسیون داخلی

۷ ایده جذاب چیدمان نشیمن باریک

آیا فکر می کنید سازماندهی یک اتاق نشیمن کوچک دشوار و غیرممکن است؟ آیا فکر می کنید اگر یک آپارتمان کوچک دارید نمی توانید دکوراسیون مورد علاقه خود را ترتیب دهید؟ داشتن یک اتاق نشیمن جادار و جادار چیزی است که بسیاری از ایرانیان به آن علاقه دارند تا از برنامه های مورد علاقه خود در آن لذت ببرند. اما ما در مجله اینترنتی بنوان ایده های جالبی برای زندگی کوچک برای غلبه بر این نگرانی ها به شما پیشنهاد می کنیم.

چگونه چیدمان نشیمن باریک را انجام دهیم؟

برای اینکه خانه کوچک یا باریک خود را به خوبی سازماندهی کنید و بهترین دکوراسیون را داشته باشید، چند ایده برای اتاق نشیمن را با دقت بخوانید.

نقطه کانونی
مبلمان خود را در اطراف شومینه بچینید تا آن را به نقطه کانونی اتاق نشیمن باریک خود تبدیل کنید.

بخش فضا

با یک مبل مستطیلی بزرگ. این یک راه عالی برای ایجاد یک فضای زندگی کوچک است. به همین ترتیب، ممکن است بخشی را در نظر بگیرید که میزهای ناهارخوری را آماده می کند.

منطقه گفتگو

آیا به یک منطقه گفتگو نیاز دارید؟ دو صندلی راحتی و یک میز جلوی مبل به شما خدمات می دهند. با این چند ابزار می توانید فضایی عالی و راحت برای جلسات و گفتگوهای دوستانه ایجاد کنید.

مبلمان را از دیوارها دور کنید یکی از راه‌های باریک‌تر و طولانی‌تر به نظر رسیدن اتاق نشیمن، نزدیک‌تر کردن مبلمان به دیوار است. مبلمان را از دیوار دور کنید و سعی کنید آن را به صورت دایره ای یا حداقل بیضی بچینید. و بازتر به نظر می رسد. از خلاص شدن از شر وسایل اضافی و تمیز کردن اتاق نترسید. این اتاق را شیک تر و مدرن تر می کند.

مرتبط  در کمترین زمان دکور آشپزخانه را نو کنید

فضای نشیمن L یا U شکل بسازید

یکی از مشکلات یک اتاق نشیمن باریک و بلند این است که نمی توانید از مبلمان و وسایل سنگین در آنجا استفاده کنید. استفاده از مبلمان سنگین فضا را باریک می کند. بهترین مدل مبلمان برای نشیمن های باریک و اتاق های مستطیلی، مدل L یا نیم ست است.

استفاده از مبلمان گرد در نشیمن های باریک

استفاده از مبلمان گرد در چیدمان های باریک و بلند باعث کاهش احساس فضا می شود. لوازم گرد مانند میز عسلی گرد، ساعت، گلدان، آباژور و آینه به شما در نظم بخشیدن به یک فضای باریک کمک می کند. فرش های گرد و فرش های گرد نیز می توانند با حواس پرتی کمک کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا