روانشناسی

این مردان از نظر زنان خاص و جذاب هستند

همه مردان دوست دارند بسیار جذاب باشند و در چشم زنان الگو باشند. در این مقاله از مجله اینترنتی بنوان به معرفی ویژگی های مردان جذاب می پردازیم.

ویژگی های مردان جذاب

طبق مطالعات و بررسی ها، زنان به ویژگی های مربوط به اخلاق و شخصیت مردان امتیاز بیشتری می دهند.

وفاداری

بیش از 8 از هر 10 زن معتقدند که وفاداری یکی از 10 ویژگی اصلی مردان است که آنها را جذب می کند. تمایل زنان به وابستگی یک نیاز بیولوژیکی است و کودکان باید به درستی تربیت شوند. به او اطمینان دهید که جایی نمی روید.

قابلیت اعتماد از ویژگی های مردان جذاب

از هر چهار زن سه نفر می گویند که به دنبال مردی هستند که متعهد باشد و به وعده هایش عمل کند. کار نشانه خوبی است که یک روز ممکن است مجبور شوید خود را قربانی کنید.

مهربانی

زنان جذب مهربانی مردان می شوند زیرا مهربانی باعث افزایش اعتماد به نفس می شود. بنابراین اگر با اطرافیان خود خوب باشید، زنی که قرار ملاقات می گذارید فکر می کند که شما با او خوب هستید.

صداقت اخلاقی از ویژگی های مردان جذاب

اگر شجاعت گفتن حقیقت را به یک زن دارید، شهامت این را دارید که یک شریک خوب، دلسوز و طولانی مدت باشید. دروغ های کوچک خوب است ، اما از دروغ های بزرگ خودداری کنید. این نشانه ها را بخوانید که نشان می دهد وقت آن رسیده است که از روابط عاطفی خوب جدا شوید.

مرتبط  ۶ دلیل اصلی سرد شدن رابطه عاشقانه

پدر بودن

توانایی پدر خوب بودن شامل صبر و مراقبت است که از جمله ویژگی هایی است که زنان در شریک زندگی خود ارزش قائل هستند. اگر شما پدر نیستید، به او در مورد خواهرزاده یا برادرزاده مورد علاقه خود یا کارمندی که در محل کار راهنمایی می کنید، بگویید.

اعتماد بنفس از ویژگی های مردان جذاب

مردی که در درون خود احساس آرامش و امنیت می کند همان احساس را به زن مورد نظر خود می دهد. با نشان دادن اینکه می توانید با غریبه ها یا موقعیت ها کنار بیایید، به زن زندگی خود می گویید که نیازی به ترس ندارد.

ذکاوت

زنان دوست دارند مردان دیگر را با دیدگاه های جالب جهان آشنا کنند. مردی که مشکلات را حل می کند به زن احساس امنیت می دهد و مردی که مدام در حال پیشرفت است هرگز خسته نمی شود.

حس شوخ طبعی از ویژگی های مردان جذاب

به گفته زنانی که در این مطالعه شرکت کردند، توانایی خندیدن در هنگام بروز مشکلات در زندگی یک ضرورت است. اگر آنها را بخندانید، امتیاز بیشتری دریافت می کنید. طنز به زن می گوید که می تواند به بسیاری از مشکلات زندگی بخندد و به راحتی بر آنها غلبه کند.

سخاوت

این عملکرد برای زنان بالای 35 سال مهمتر از افراد جوانتر است. با این حال، سخاوت نه تنها دعوت به یک رستوران 4 ستاره است، بلکه تمایل شما به صرف وقت برای گوش دادن به خواسته های زنان است.

مطالب ویژه: اعتیاد به اینترنت را خوب شکست دهید! این فیلم را بخوانید.

مرتبط  مردان از چه زنانی متنفر هستند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا