مد و زیبایی

با یک کش موهای خود را کوتاه کنید

برخی از افراد ممکن است در شرایطی قرار بگیرند که علاقه ای به حرفه آرایشگری نداشته باشند. مدل‌های موی کش لاستیکی می‌تواند برای کسانی که می‌خواهند موهای خود را در خانه کوتاه کنند، جذاب باشد. با مجله اینترنتی بنوان همراه باشید.

کوتاهی مو با کش

اکستنشن مو روشی است که برخی ممکن است آن را انتخاب کنند. برای این کار می توانید روش زیر را دنبال کنید:

  • طرز تهیه: قبل از کوتاه کردن موهایتان مطمئن شوید که موهایتان خشک و درهم نیست. اگر موهایتان خیس است، قبل از کوتاه کردن موهایتان آن را خشک کنید.
  • مرحله: تصمیم بگیرید که چه مدت می خواهید موهای خود را کوتاه کنید. موهای خود را با اتو مو در ارتفاعی که می خواهید تنظیم کنید و اتو مو را از ریشه تا انتهای مو بکشید تا مشخص شود کجا می خواهید.
  • صاف کردن: صاف کننده را با زاویه 45 درجه نگه دارید و موها را به همان ارتفاع بکشید تا یکنواختی و منظمی در طول مو ایجاد شود.
  • کوتاه کردن مو: موهای پایین را با سنجاق کاملاً صاف کنید
  • نتیجه را بررسی کنید: پس از برش هر قطعه، نتیجه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که طول مورد نظر خود را به دست آورده اید.
  • تمیز کردن: بعد از استفاده حتما گیره را از پوست و لباس تمیز کنید.

هنگام کوتاه کردن مو با اتوی صاف، مراقب باشید و همیشه از ابزارهای تیز و تمیز استفاده کنید تا به پوست و موی خود آسیب نرسانید. همچنین به یاد داشته باشید که صاف کردن موها می تواند به مهارت و تمرین نیاز داشته باشد. قبل از انجام این کار می توانید از یک آرایشگر حرفه ای مشاوره و راهنمایی بخواهید یا از خدمات حرفه ای مانند آرایشگاه خانگی استفاده کنید. همچنین بهتر است از مدل های دیگری مانند قیچی مو یا بیگودی نیز استفاده کنید. . این امکان برش صاف‌تر را بدون خطر بریدگی اتفاقی پوست فراهم می‌کند. این روش به شما این امکان را می دهد که طول مو را کوتاه کنید و آن را به ابزار نرم تری تبدیل کنید. برای دستیابی به نتایج بهتر و کاهش خطر آسیب و آسیب به پوست و مو.

مرتبط  چگونه روز خواستگاری شیک‌پوش باشیم

مطالب پیشنهادی: مقاله “با آب نمک زیبا شوید” را نیز مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا