دکوراسیون داخلی

۷ ایده طلایی برای بلندتر نشان دادن سقف خانه

یکی از قسمت هایی که نقش موثری در بزرگتر و جالب جلوه دادن خانه دارد این است که سقف خانه تاریک باشد یا برعکس. مجله اینترنتی بنوان در این مقاله راه حل های ساده ای را برای بزرگتر جلوه دادن خانه ها و آپارتمان های کوچک امروزی به شما ارائه می کند.

چگونه سقف خانه بلندتری داشته باشیم؟

امروزه بسیاری از خانه‌ها و آپارتمان‌های کوچک دارای سقف کوتاه هستند که خانه را باریک و تنگ جلوه می‌دهد. می توانید از ترفندهای زیر برای بلندتر نشان دادن سقف و ایجاد تاثیر بصری بیشتر استفاده کنید.

رنگ های سفید یا تیره: استفاده از رنگ های سفید یا تیره در سقف نور را بهتر منعکس می کند و سقف را بلندتر نشان می دهد. رنگ مشکی جلوه متفاوتی دارد و سقف را کوچک‌تر می‌کند.

پانل‌های عمودی: همه این‌ها باعث اختلالات بینایی و فریب چشم می‌شوند. پانل های مستطیلی عمودی می توانند دیوارها را بلندتر از آنچه هستند و سقف ها را بلندتر نشان دهند. حتی بهتر از آن، خانه را روشن می کند و سقف ها را بلندتر نشان می دهد.

آینه ها: آینه ها همیشه یکی از بهترین انتخاب ها برای بزرگتر نشان دادن اتاق هستند. آینه ها برای افزایش سقف نیز عالی هستند. انعکاس نور بر روی آینه جلوه بصری اتاق را بهبود می بخشد. برای بهترین جلوه می توانید از آینه های بلند و بلند استفاده کنید.

پرده های عمودی: پرده های طرح دار با خطوط عمودی تاثیر خوبی در بلندتر شدن سقف خانه دارند. بهتر است قسمتی از پرده بیفتد تا تاثیر آن بیشتر شود. از الگوهای افقی استفاده نکنید: الگوهای افقی، خطوط افقی روی دیوار یا سقف، دیوارها را کوتاه‌تر نشان می‌دهد و این روی سقف نیز تأثیر می‌گذارد.

مرتبط  این تابلو خانه شما را لوکس می‌کند +ویدیو

وسایل تزیینی بلند را در گوشه و کنار خانه قرار دهید: با قرار دادن مجسمه های بلند، لامپ های بلند و مستطیل شکل و سایر وسایل تزیینی در گوشه و کنار خانه به بلندتر نشان دادن سقف خانه کمک کرده اید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا