دکوراسیون داخلی

جادوی نور مخفی در زیباتر شدن آشپزخانه

نورپردازی مخفی متفاوت در آشپزخانه ترفندی است که با استفاده از آن می توان فضای آشپزخانه را زیباتر و جذاب تر کرد. در این مقاله از مجله اینترنتی بنوان می توانید با این نوع نور شگفت انگیز آشنا شوید.

انواع نور مخفی در آشپزخانه

در طراحی آشپزخانه، استفاده از نورهای توکار می تواند ظاهر و عملکرد آشپزخانه را بهبود بخشد. این نوع نورپردازی جلوه ای مدرن و شیک به طراحی داخلی آشپزخانه می دهد در زیر انواع نورپردازی های مخفی در آشپزخانه را مشاهده می کنید

|

نورپردازی زیر کابینتی

در این نوع نورپردازی، چراغ ها زیر کابینت آشپزخانه قرار می گیرند و نور مستقیم کمی روی کابینت ها می افتد. این نوع نورپردازی برای ایجاد تصویری جالب در آشپزخانه ایده آل است.

نورپردازی جزیره ای زیر آشپزخانه

اگر آشپزخانه شما جزیره ای دارد، می توانید نورپردازی را در زیر جزیره نصب کنید. جزیره. این نور پنهان می تواند به آشپزخانه شما جذابیت و سبک خاصی بدهد و همچنین جزیره را برجسته کند.

چراغ های سقفی

یک نوع نورپردازی توکار آشپزخانه از واحدهای نور نصب شده بر روی سقف آشپزخانه استفاده می کند تا نور مورد نیاز را در کل فضا پخش کند. این نوع تجهیزات به تسلط بر فضای آشپزخانه کمک می کند و فضا را بازتر و روشن تر می کند.آن را زیر طاقچه قرار دهید. این نوع نورپردازی به تمرکز نور در قسمتی از آشپزخانه که می خواهیم بیشتر ببینیم کمک می کند.

نورپردازی زیر کابینت

یکی از انواع نورهای مخفی در آشپزخانه، نورپردازی زیر کابینت است. می توانید نوارها یا چراغ های مخفی را روی درهای کابینت یا داخل پانل های دیواری نصب کنید تا هر بار که کابینت را باز یا بسته می کنید نور مورد نیاز خود را دریافت کنید.

مرتبط  سبز با چه رنگ‌هایی بهتر ست می‌شود؟

در انتخاب نوع پوشش نور دقت کنید. از نور با کیفیت و شیرآلات یا لامپ های مناسب در آشپزخانه استفاده کنید. همچنین هنگام نصب خطوط و وسایل مخفی به الزامات روشنایی و ایمنی توجه کنید. برای جلوگیری از بروز مشکل در سیستم برق خانه، بهتر است آن را به صورت حرفه ای و مطابق با مقررات برق نصب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا