مد و زیبایی

چگونه موهای خود را با اتو فر کنیم؟

خانم ها می توانند از روش های مختلفی برای فر کردن موهای خود استفاده کنند. یکی از ساده ترین راه ها فر کردن مو با اتو است که با کمی تمرین می توانید موهای خود را به زیباترین حالت حالت دهید. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

فرکردن مو با اتو

فر کردن موهایتان با اتوی صاف یک روش رایج برای فرم دادن و حجم دادن به موهایتان است. در اینجا توضیحی در مورد نحوه خشک کردن موهای خود با استفاده از اتو مو ارائه شده است.

  • آماده كردن اتو: قبل از كوتاه كردن با اتو از خشك بودن موها مطمئن شويد و از محصولاتي مانند ژل و اسپري استفاده نكنيد. همچنین می توانید از محصولات محافظ مانند محافظ حرارتی برای محافظت از موهای خود در برابر آسیب استفاده کنید.
  • کنترل دمای اتو: ابزار مناسب دارای کنترل دما است. با استفاده از دستورالعمل های مربوط به هر مدل، دمای مناسب برای نوع موهای خود را تعیین کنید. به طور کلی موهای نازک و نازک برای جلوگیری از آسیب گرما به دمای پایین نیاز دارند. اگر موهای شما ضخیم و درشت است، اتو باید خیلی داغ باشد. این حداقل 400 درجه فارنهایت یا 200 درجه سانتیگراد است. به دنبال مدل موی صاف با لبه های گرد باشید تا از ریزش غیر طبیعی مو جلوگیری کنید
  • از یک ژل سبک روی موها استفاده کنید. هنگامی که موهای خود را با اتو فر می کنید، یک محافظ حرارتی برای جلوگیری از آسیب به ساقه مو تعبیه شده است. اگر محصولی طبیعی می خواهید، می توانید از روغن بادام شیرین به عنوان نگهدارنده استفاده کنید.
مرتبط  با یک کش موهای خود را کوتاه کنید

  • موهای خود را حدود 2 تا 5 سانتی متر از مرکز کوتاه کنید، سپس از یک اتو صاف استفاده کنید و اتو را در جهتی که می خواهید فر کنید، بچرخانید.
  • هنگام چرخاندن موها، اتو فر را به آرامی از انتهای مو رد کنید.
  • این مراحل را روی قسمت های کوچک مو تکرار کنید تا تمام موها فر شوند. نگران نباشید، هر چه بیشتر این کار را انجام دهید، سریعتر به هدف خود خواهید رسید.
  • پس از فر کردن موهایتان با اتو، باید موهای فر را اسپری کنید تا برای مدت طولانی در آن حالت باقی بمانند. از اسپری پخش کننده هوا برای جلوگیری از رطوبت اضافی مو و رشد قارچ استفاده کنید. همچنین از پایین شروع کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا