دکوراسیون داخلی

با این روش خانه خود را لبریز از عشق کنید

تزئین اتاق با شمع می تواند زیبایی و آرامش را به فضای داخلی اتاق بیافزاید. گلدان ها یکی از زیباترین و رمانتیک ترین تزیینات منزل هستند و از دیرباز جزئی از دکوراسیون منزل بوده اند. مجله اینترنتی بنوان در این مقاله چندین راهکار برای تزیین منزل با شمع ارائه می دهد.

تزیین خانه با شمع را چگونه انجام دهیم؟

شمع هایی که به زیبایی روشن شده اند می توانند یک مکان ساده و معنوی را به رمانتیک ترین و معنوی ترین مکان در خانه تبدیل کنند. استفاده از شمع باعث ایجاد حس خاصی از عشق، گرما و نزدیکی به خانه می شود. در زیر به چند روش برای تزیین خانه با شمع می پردازیم.

شمع های جداگانه روی قفسه ها و سطوح: قرار دادن شمع های جداگانه روی قفسه ها و سطوح دیوار نقطه کانونی زیبایی ایجاد می کند. می توانید شمع را در یک شیشه شفاف گذاشته و در قفسه قرار دهید. می توان آن را روی میز، کنار تخت یا روی آلات موسیقی قرار داد.

تزیین میز با شمع و موارد دیگر: اگر می خواهید میز را تزئین کنید می توانید شمع های مختلف را در کنار چیزهای دیگر قرار دهید. به عنوان مثال، می توانید شمع های رومیزی را با گل، سنگریزه، قاشق و چنگال یا آینه های کوچک ترکیب کنید. آنها را قرار دهید و جلوه های ویژه ایجاد کنید. با شمع فضا را برای دکوراسیون منزل باز کنید قرار دادن شمع روی پله ها یکی از بهترین گزینه هاست.

استفاده از شمع های معطر: شمع های معطر علاوه بر جلوه های زیبایی شناختی، عطر مطبوعی را در اتاق ایجاد می کنند. می توانید شمع های معطر را در اتاق های مختلف خانه قرار دهید و عطر مورد علاقه خود را در اطراف محل پخش کنید. برای مثال می توانید شمع های معطر ملایم را در اتاق خواب قرار دهید و در اتاق نشیمن از شمع های معطر مرکبات و تازه استفاده کنید. آنها یک اثر شگفت انگیز و زیبا ایجاد می کنند. می توانید لامپ های دیواری را روی یک دیوار خالی یا در کنار تصاویر و نقاشی ها قرار دهید تا به فضای داخلی خانه خود جذابیت و زیبایی ببخشید.

مرتبط  ۷ وسیله‌ای که انرژی منفی به خانه‌ می‌آورند

استفاده از انواع شمع: می توانید از اشکال و طرح های مختلف شمع استفاده کنید تا فضای خود را زیبا و منحصر به فرد کنید. شمع های هندسی شکل، شمع های معطر یا شمع های چند رنگ می توانند نقطه کانونی هر گوشه ای از خانه شما باشند. طرح ها و ارتفاع های مختلف این روش به طور کلی برای تزئین میز بسیار مناسب است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا