دکوراسیون داخلی

حتی در خانه کوچک هم اتاق لباس داشته باشید

ما به انواع فضای نگهداری لباس که در طراحی مدرن بسیار کاربردی و مهم است، کمد لباس یا کمد می گوییم. نگران نباشید، حتی در خانه های کوچک و خانه های قابل حمل هم می توانید به بخشی از این فضا فکر کنید. توصیه های مجله اینترنتی بنوان را در این مقاله بخوانید.

چگونه در خانه کوچک اتاق لباس داشته باشیم؟

دکوراتورهای مدرن در طراحی و اجرای دکوراسیون مدرن، فضا را به عنوان رختکن یا کمد در نظر می گیرند. این فضا که برای نگهداری انواع لباس، کیف، کفش و موارد دیگر طراحی شده است، به زیباسازی خانه کمک می کند.

یک اتاق کوچک در یک خانه کوچک می تواند به عنوان یک فضای جمع و جور و کاربردی برای نگهداری و سازماندهی لباس ها و لوازم جانبی استفاده شود. . مستقیماً زیر تخت قرار می گیرد. این کمد با استفاده از کشوها، قفسه ها و قفسه های کوچک فضای مناسبی را برای نگهداری لباس ها فراهم می کند.

کشو: کشوها به عنوان روشی کارآمد برای نگهداری لباس در فضاهای کوچک استفاده می شوند. می توانید برای مرتب کردن و مرتب کردن لباس های خود کشوهایی را در زیر تخت، زیر میز یا روی دیوار نصب کنید.

سبد و جعبه: برای نگهداری چمدان ها و لباس های کوچک می توانید از سبد و جعبه استفاده کنید. سبدها و جعبه ها را می توان در کمد، کشو یا زیر تخت قرار داد. استفاده از سبدها و جعبه ها نه تنها وسایل شما را مرتب می کند، بلکه می توانید یک اتاق رختکن کوچک در اتاق خود ایجاد کنید.

مرتبط  زیباترین چیدمان برای ورودی منزل شما

استفاده از آینه: آینه در رختکن به عنوان وسیله ای تزئینی و کاربردی استفاده می شود. آنها آینه ها را بزرگتر می کنند و نور اتاق را منعکس می کنند. برای این منظور بهتر است از آینه های قدی نصب شده بر روی دیوار یا درب کابینت استفاده کنید.

استفاده از سیستم آویز قابل تنظیم: در اتاق رختکن می توانید از آویزهای قابل تنظیم برای استفاده مناسب از فضا استفاده کنید. این چوب لباسی ها را می توان در ارتفاع های مختلف قرار داد و لباس ها را روی آن آویزان کرد. این روش به حداکثر استفاده از دیوار عمودی و حفظ فضای آزاد کف کمک می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا