دانستنی

همه چیز درباره فاجعه زیردریایی تایتان

کشتی تفریحی تایتانیک در یک مسابقه هیجان انگیز برای دیدن کشتی تایتانیک، تراژدی تایتانیک را به اشتراک گذاشت. پنج طرفدار تایتانیک با این کشتی ساخت Oceangate وارد آب های عمیق اقیانوس اطلس شدند و دیگر برنگشتند. ما را در دلتاماگ دنبال کنید.

کشتی تایتانیک بعد از صد سال قربانی می‌گیرد

افراد ثروتمند سرگرمی های بلندپروازانه زیادی دارند. یکی از این برنامه های سرگرم کننده کاوشگر، کاوش در اعماق دریا با استفاده از زیردریایی های مجهز است. Ocean Gate، شرکتی که زیردریایی تایتانیک را در اختیار دارد، برای هر سفر 8 ساعته برای تماشای اعماق تایتانیک، 250000 دلار از بازدیدکنندگان فردی به دست آورد. . . اما این بار چیز دیگری در انتظار مهمانان این زیردریایی کوچک در اقیانوس اطلس است.

سرنوشت سرنشینان زیردریایی تایتان

زیردریایی های توریستی مانند تایتان پنج نفر ظرفیت دارند که یکی از آنها کاپیتان زیردریایی و بقیه مسافر هستند. همیش هاردینگ، شاهزاده دیوید و پسرش سولومون دیوید و پل هنری فرانسوی در زیردریایی تیتان بودند. استاکتون راش مدیر کل Oceangate، کاپیتان زیردریایی بود.

همیش هاردینگ: میلیاردر ۵۸ ساله بریتانیایی چندین سفر به قطب جنوب داشته است. ماجراجویی او آنقدر بزرگ بود که به فضا سفر کرد.

شاهزاده داوود: این شهروند بریتانیایی پاکستان 48 سال سن دارد و یکی از حامیان اصلی کمک های سلطنتی بریتانیا است.

سلیمان داود: پسر شاهزاده داود 19 ساله است و برخلاف میل خود به این سفر برده شد.

پل هانری نارگول: محقق 77 ساله، عضو سابق نیروی دریایی فرانسه که به جستجوی کشتی تایتانیک علاقه مند بود و بخشی از تیمی بود که برای اولین بار در سال 1987 این کشتی را کشف کرد. کاپیتان (61) زیردریایی تیتان یکی از سهامداران عمده Oceangate بود و مسئول زیردریایی ها در سواحل نیوفاندلند کانادا در اقیانوس اطلس بود. مدتی در قایقی که از آن آمده بود ماند. .

مرتبط  ۴ سیستم سرمایشی پرطرفدار

علت حادثه در زیردریایی تایتان

پس از گزارش مفقود شدن کشتی، گارد ساحلی اعلام کرد که مسافران به مدت 4 روز اکسیژن کافی خواهند داشت که باعث تعریق آنها شد. جستجوی کامل کشتی.

جسد پس از چند روز جستجو. فضاپیمای آبی تیتان کشف شد. علت انهدام آن انفجار داخلی آن چند ساعت پس از جدایی از کشتی مادر بوده است. تایتانیک، اما صد سال پیش آن را از وحشت مسافران تایتانیک پیدا کردند و از آن غم انگیزتر، مرگ خود را در وسط اقیانوس تقسیم کردند و تایتانیک تایتانیک را از میان امواج دریا دنبال کرد. . زمان.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا