دکوراسیون داخلی

۸ مورد از اصطلاحات مهم دکوراسیون داخلی

اصطلاحات رایجی برای دکوراسیون در بین طراحان داخلی وجود دارد، به این معنی که برای دیگران آشنا و قابل درک نیستند. اگر قصد دارید در خانه خود تغییراتی ایجاد کنید، بهتر است قبل از شروع کار با این شرایط آشنا شوید. مجله اینترنتی بنوان در این مقاله چند اصطلاح کاربردی و مهم طراحی داخلی را معرفی می کند.

اصطلاحات دکوراسیون

آیا هنگام انجام بازسازی خانه یا ایده گرفتن از طراحان داخلی متوجه تغییرات متفاوت و ناشناخته زیادی شده اید؟ معنی این کلمه عجیب را اینجا بیابید.

Valan

حتما با این سوال مواجه شده اید که آیا هنگام خرید پرده به پرده بیشتری نیاز دارید؟ پرده ها معمولا از گروه های مختلفی ساخته می شوند. پرده های رویال دارای یک ردیف کوتاه هستند که فقط پنجره بالایی را می پوشاند که به آن “ردیف والانس” می گویند. این سه مورد در کنار هم مثلث کار آشپزخانه را تشکیل می دهند.

وینتیج

کلمه vintage یکی از رایج ترین کلمات برای دکوراسیون است. وینتیج نمونه ای از سبک دکوراسیون داخلی است که عمری بیش از پنجاه سال دارد. در این روش از ابزارهایی استفاده می شود که پایه در نظر گرفته می شوند. اما مراقب باشید این روش را با روش قدیمی اشتباه نگیرید.

طاقچه

در دکوراسیون داخلی خانه های مدرن، گاهی اوقات مکانی را در داخل دیوار ایجاد کنید که اشیای تزیینی در آن قرار گیرد. از نظر تزئینی به این مکان ها لانه می گویند. کاغذ

به ورق نازکی که از چوب، سنگ یا آجر ساخته می شود، کاغذ می گویند. برای استحکام بخشیدن به این صفحه، یک عنصر قوی در زیر آن قرار می گیرد که معمولاً ارزانتر است.

مرتبط  ۶ فایده استفاده از چراغ دیواری در دکور خانه

مبل های فوتون دیده اید؟ نمونه ای از این تختخواب که تشک های نازکی دارد، فوتون نامیده می شود.

تک رنگ

آیا تا به حال به جایی رفته اید که دیوارها و همه مبلمان یک رنگ باشند؟ خب به چنین سبک طراحی در طراحی داخلی تک رنگ می گویند.

لمینت

یکی دیگر از اصطلاحات تزئینی لمینت است که کابینت بالایی محسوب می شود. از لمینت می توان به عنوان پارکت برای کف خانه نیز استفاده کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا