دکوراسیون داخلی

عثمانی بهترین مدل میز برای استراحت پاهایتان

میز عثمانی یکی از میزهای جلو مبل یا میز است که سبکی منحصر به فرد و مدرن دارد و اخیراً بسیار محبوب شده است. جدیدترین میزهای لوکس را با بنوان آنلاین ببینید.

چرا وجود میز عثمانی در هر خانه‌ای ضروری است؟

شاید فکر کنید که داشتن فرش در خانه مهم نیست. در واقع، وسیله ای که به سرعت فرسوده می شود و در معرض فرسودگی روزانه قرار می گیرد، ممکن است زینتی بی فایده باشد. فرش‌ها چیزهایی هستند که روی آن‌ها راه می‌رویم، روی پاهای بدبو می‌نشینیم، کثیفی زیادی را در پارچه پنهان می‌کنند و چه کسی می‌داند چه چیز دیگری روی سطح آن وجود دارد؟

چه چیزی می تواند جایگزین پرکاربردترین گجت ها به خصوص در خانه های ایرانی شود؟ شاید برایتان جالب باشد که بدانید میز قهوه خوری خاصی به نام میز عثمانی وجود دارد. عثمانی فقط میز قهوه نیست. اما می توان از آن به عنوان زیرپایی و نشیمنگاه برای بلند کردن پاها به جای فرش استفاده کرد. این می تواند یک صندلی یا وسیله ای باشد که به آرامی پاهای شما را شل می کند.

اما در انتخاب مبل باید توجه داشته باشید که مواد قابل شستشو در بازار را انتخاب کنید یا مبل قابل شستشو خریداری کنید تا به راحتی آن را جدا کرده و در ماشین لباسشویی قرار دهید. به لطف پوشش قابل شستشو با ماشین، می توانید به راحتی پاهای کثیف خود را بدون نگرانی از کثیف شدن یا آسیب دیدن میز جلو بلند کنید.

شاید باور نکنید. اما یک مشکل بزرگ وجود دارد که باعث می‌شود نشستن روی صندلی مورد علاقه‌تان بهتر از همیشه به نظر برسد، و حتی اگر مبل زیر پایتان کثیف شود، باز هم می‌توانید با یک شستشوی سریع آن را برطرف کنید.

مرتبط  تنها با یک قوطی کنسرو در خانه دکوری شیک بسازید

میز ممکن است کاربردهای دیگری داشته باشد. برای ذخیره‌سازی مهمانی و خانه مورد نیاز است، و همچنین می‌تواند برای نگهداری وسایل گم‌شده استفاده شود و در مواقع شلوغ به راحتی بازیابی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا