بهداشت و سلامت

این آجیل برای درمان فشارخون معجزه می‌کند!

دانشمندان اسکاندیناویایی دریافته اند که خوردن آجیل خطر حمله قلبی را کاهش می دهد. سوال بیشتر کارشناسان این است که آجیل چگونه به سلامت قلب کمک می کند. آیا گردو برای فشار مفید است؟ اگر می خواهید پاسخ این سوالات را در این مقاله بیابید، با مجله اینترنتی بنوان همراه باشید.

آیا آجیل برای فشار خون مفید است؟

اریک آرنسن، محقق ارشد از دانشگاه اسلو در نروژ، می گوید: «اگر چند آجیل، حدود 30 گرم در روز مصرف کنید، خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی 20 تا 25 درصد کاهش می یابد. در مقایسه، بزرگسالان در کشورهای اسکاندیناوی به طور متوسط ​​روزانه 4 گرم فندق می خورند. بسیاری از مردم اصلاً فندق یا آجیل نمی‌خورند.”

به نظر می‌رسد بادام، پسته و گردو بهترین غذاها برای کاهش کلسترول هستند. اما محققان می‌گویند هیچ مدرک قطعی برای توصیه انواع خاصی از آجیل وجود ندارد. انواع آجیل اینطور نیست.

گردو برای سطح کلسترول خون مفید است، تاثیر دارد، باید آن را کم نگه داشت تا از تجمع چربی در رگ ها جلوگیری شود. تصلب شرایین یکی از آنهاست. آرنسن گفت. : بزرگترین عوامل خطر حمله قلبی است.

این مطالعه بر روی 2 میلیون نفر انجام شد، اما خوردن فندق با سطح کلسترول بهتر مرتبط است.

کاهش کلسترول خون با آجیل

وی افزود: با یک بررسی سیستماتیک و متاآنالیز می‌توان نتایج واقعی را به دقت اندازه‌گیری کرد، شواهدی مبنی بر کاهش کلسترول میوه‌ها و اطلاعات مفید در مورد اینکه چرا بین مصرف میوه و بیماری‌های قلبی عروقی ارتباط وجود دارد. ، عرضه. اسیدهای چرب اضافی ممکن است این مزیت را داشته باشند. موانع بین مردم \”

مرتبط  فواید ویتامین B5 برای سلامتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا